Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE HRADCE KRÁLOVÉ

Dan Bárta se vrací do Hradce Králové

Po pěti letech od poslední desky "Entropicture" přichází Dan Bárta a Illustratosphere se svým třetím studiovým albem nazvaným "Animage". Naživo jej máte možnost slyšet již 21. května v KC Aldis v Hradci Králové. Nová album bude obsahovat 14 nových písní, na kterých se autorsky podíleli kromě Dana Bárty i Filip Jelínek a Robert Balzar. Nahrávání "Animage" probíhalo od října 2007 v Polsku ve studiu Zbygniev Preissner. "Robert Balzar natáčel se svým triem desku ve Varšavě se zvukařem Tadeuzsem Mieckowským a přišel s tím, že má dojem, že je to náš člověk. Tak jsme se rozhodli, že to zkusíme a prověříme. Navíc je ve studiu v Nepolomicích místnost zvlášť pro bicí, která dobře zní. A místnost zvlášť pro piáno i s piánem, která dobře zní a navíc jsou propojené kamerovým systémem s režií, ve které to dobře zní..." vysvětluje Dan Bárta

Pražský výběr II u Cikána

Po více než roční odmlce se na české hudební scéně znovu objevil Michael Kocáb jako frontmann skupiny Pražský Výběr II. Tato kapela svou tvorbou i hudebním projevem volně navazuje na českou rockovou legendu Pražský Výběr, který vždy patřil k progresivnímu proudu české hudební scény.
Tento cíl je více než patrný v její zbrusu nové tvorbě. Své premiérové album vydalo nové seskupení pod názvem „Vymlácené rockové palice“ v květnu 2007 a od června téhož roku začalo koncertovat.
Nezaměnitelný styl hudebního, pěveckého i choreografického podání doplněný tanečními performance a unikátními doprovodnými choreografiemi.
Seskupení výrazných hudebních individualit s vysokou kvalitou instrumentálních schopností i osobního charisma obětovaných ve prospěch celku. Profesní dokonalost, bezchybný výkon a energií nabitá show – tak nějak by se ve stručnosti dal charakterizovat Pražský Výběr II. Michael Kocáb a jeho „Pražáci“ dvojka vystoupí už zítra v rockém klubu U Cikána v Hradci Králové.

Nu skúl vs. Old skúl na Summer Of Love

A jsou tu dvě jména, která se Summer Of Love spojuje hodně skvělých zážitků a rozhodně zde nebudou hrát poprvé. To první jméno je dublované - Ben Long & Jamie Bissmire aka Space Djz, kteří zahrají ze 4 gramců a 2 mixů. To druhé jméno není nikdo jiný, než francouzský sympaťák Stéphane Dri, tedy Scan X.

www.summeroflove.cz 

Na Doupnici Fest za Annou K. a Lenkou Dusilovou

Letošní pátý ročník Doupnice festu navštíví opravdové celebrity hudebního světa. Do Radčic u Skutče, kde festival proběhne o víkendu 6. a 7. června, totiž zavítá Anna K., Lenka Dusilová, Ready Kirken a 37 dalších kapel a hudebníků.
Letošní ročník se dočká několika výrazných změn. „Jednou z velmi příjemných bude otevření druhé scény, kde se představí mladí alternativní umělci,“ představuje organizátor Pavel Malina. Na druhé scéně živě vystoupí mladí umělci a začínající kapely, které na konci budou doplňovat alternativní DJ´s.
Doupnice tak konečně může atraktivním programem konkurovat mega festivalům, ale ponechává si svoji pohodovou atmosféru, kterou si vydobyla při předchozích čtyřech ročnících. A tak se návštěvníci mohou těšit již na tradiční lesní čajovnu ve skalním výběžku, jammovací workshop, fire show a další aktivity pro zajímavé aktivní strávení prvního červnového víkendu.

 http://www.festival-doupnice.cz

Indická párty v Lucii

Dnes večer se v Country Clubu Lucie na Novém Hradci rozjede párty v indickém stylu. Jde o humanitární koncert, který pořádá nizozemská organizace a výtěžek půjde na dobročinné účely. Akce začíná v 19.30 a hosty večera budou Civilní obrana, Dlouhej tah a Pohádka beat, po zbytek večera pak bude hrát DJ Alex. Vybraný vstup, který je pěkně zaokrouhlený na 44,90 Kč bude použit na výstavbu školy pro děti v Indii. Více na http://www.kashimandir.org/ Takže si udělejte čas a přijďte podpořit dobrou věc, pobavit se a třeba něco vyhrát v tombole. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář